Sakk, dáma és backgammon + Ingyenes szállítás
Kód: 5570
Megbízhatóság
Több mint 22 810 elégedett ügyfél.

Ingyenes szállítás
Minden 14 990 Ft feletti rendelés esetén a Packeta csomagpontok.

Gyors szállítás
Minden árut raktáron tartunk. 2 napon belül szállítunk.
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Méret: 40x20x5 cm
Súly: 1,1 kg
Mezőméret: 4,5 cm
Királymagasság: 7,8 cm
Anyag: fa
Sakk, dáma és backgammon játékot tartalmaz.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fa sakk-készletek |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 1.6 kg |
| Anyag: | fa |
| Sakktábla típusa: | összehajtható, bábutartó rekesszel |
| Sakktábla mérete: | 40×40 cm-ig, 40x40 cm - 50x50 cm |
| Mezőméret: | 4x4 cm - 5,5x5,5 cm |
| Jelölés: | mezőjelölés nélkül |
| Felhasználás: | standard/otthoni felhasználásra |
| Színkombináció: | fehér+barna |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
| Gyártó : | Philos GmbH & Co.KG |
|---|---|
| Cím : | Friedrich-List-Straße 65 33100 Paderborn Germany https://philosshop.de/ |
| E-mail : | info@philosspiele.de |


