Kastély fa sakk-készlet + Ingyenes szállítás
Kód: 6916
Megbízhatóság
Több mint 22 810 elégedett ügyfél.

Ingyenes szállítás
Minden 14 990 Ft feletti rendelés esetén a Packeta csomagpontok.

Gyors szállítás
Minden árut raktáron tartunk. 2 napon belül szállítunk.
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Méret: 40x40x2,5 cm
Súly: 1,8 kg
Királymagasság: 10 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Fa sakk-készletek |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 1.8 kg |
| Anyag: | fa |
| Sakktábla típusa: | összehajtható, bábutartó rekesszel |
| Sakktábla mérete: | 40×40 cm-ig, 40x40 cm - 50x50 cm |
| Mezőméret: | 4x4 cm - 5,5x5,5 cm, 4x4 cm-ig |
| Jelölés: | mezőjelöléssel |
| Felhasználás: | standard/otthoni felhasználásra |
| Színkombináció: | fehér+barna |
Folding wooden chess set - game, check, mate!
Termékértékelés
A termék átlagos értékelése 5-ből 4,8 csillag.
4 értékelés
5
4
3
2
1
Hagyjon értékelést
Vélemények listája
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
| Gyártó : | Sunrise Chess & Games |
|---|---|
| Cím : | Szarugi 61 21-002 Marysin, Poland https://thechesssets.com/ |
| E-mail : | info@crafts.pl |


