Black Palisander cseh sakk-készlet + Ingyenes szállítás
Kód: 7285


Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Sakktábla:
Rózsafából és platánfából készült sakktábla. Oldalain díszes szegély található.
Mezőméret: 5,5 cm
Magasság: 2 cm
Táblaméret: 55x55 cm
Kézzel készített sakktábla. Ez a modell elegánsan pácolt fekete tulipánfából és elefántcsont-fehérre pácolt platánfából készült mezőket kombinál, amely a santos rózsafából készült, jellegzetes kerettel tűnik ki.
Felülete matt lakkozású, amely kiemeli a fa tónusainak gazdagságát, és sima textúrát biztosít a sakkfigurák pontos mozgatásához.
Sakkfigurák:
A készlet 16 fehér és 16 fekete sakkfigurát tartalmaz.
Vezér: magasság 10,0 cm; talapzat Ø 4,0 cm
Futó: magasság 8,5 cm; talapzat Ø 4,0 cm
Huszár: magasság 7,8 cm; talapzat Ø 4,0 cm
Bástya: magasság 6,0 cm; talapzat Ø 4,0 cm
Gyalog: magasság 6,0 cm; talapzat Ø 4,0 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Luxus sakk-készletek |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 4 kg |
| Anyag: | fa |
| Sakktábla típusa: | masszív |
| Sakktábla mérete: | 50×50 cm felett |
| Mezőméret: | 4x4 cm - 5,5x5,5 cm |
| Jelölés: | mezőjelölés nélkül |
| Felhasználás: | standard/otthoni felhasználásra, dekoratív/luxus készlet |
| Színkombináció: | fehér+barna, fehér+fekete |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
| Gyártó : | Sunrise Chess & Games |
|---|---|
| Cím : | Szarugi 61 21-002 Marysin, Poland https://thechesssets.com/ |
| E-mail : | info@crafts.pl |


