DGT sakk-készlet
Kód: 52
Megbízhatóság
Több mint 22 810 elégedett ügyfél.

Ingyenes szállítás
Minden 14 990 Ft feletti rendelés esetén a Packeta csomagpontok.

Gyors szállítás
Minden árut raktáron tartunk. 2 napon belül szállítunk.
Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Minőségi sakk-készlet sakk-körök számára és otthoni használatra.
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Sakk-készletek |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 1.3 kg |
| Anyag: | műanyag |
| Sakktábla típusa: | összehajtható |
| Sakktábla mérete: | 40x40 cm - 50x50 cm |
| Mezőméret: | 4x4 cm - 5,5x5,5 cm |
| Jelölés: | mezőjelöléssel |
| Felhasználás: | standard/otthoni felhasználásra |
| Színkombináció: | fehér+barna, fehér+fekete |
Értékelés hozzáadása
5
4
3
2
1
Vélemények listája
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
| Gyártó : | Digital Games Technology |
|---|---|
| Cím : | IJzersteden 8, 7547 TB Enschede, The Netherlands https://digitalgametechnology.com/ |
| E-mail : | Sales@dgt.nl |


