Sakkfigurák Alban Staunton Lux + Ingyenes szállítás
Kód: 7586


Kapcsolódó termékek
Termék részletes leírása
Néhány dolog nem a pompában, hanem a csendben, a részletekben, a jelenlétben rejti az erejét, amit akkor is érzel, ha nem mondod ki. Az Alban Staunton Lux pontosan ilyen.
Klasszikus forma, de egy kis csavarral. A precízen kiegyensúlyozott vonalakból sugárzó finom energia mintha már magukban hordoznák a nagy szellemi csaták élményét. Nemcsak szépek – méltóságteljesek is.
Kialakításuk a hagyományokból ered, de nem fél a finom eltérésektől. Az Alban Staunton nem csupán egy ismert motívum variációja – hanem annak csendesen magabiztos folytatása. Visszafogott elegancia azoknak, akik szeretik a sakkot, mint a belső csend egyik formáját.

Sötét figurák ébenfából, világosak válogatott tiszafából, gondosan kézzel megmunkálva – nem csupán termék, hanem tisztelgés a sakk kultúrája előtt. Minden részlet, minden kézimunka, minden ív azt bizonyítja, hogy valami érzéssel és türelemmel készült.
Kivételes ajándék egy kivételes embernek – vagy magadnak, ha úgy döntesz, hogy megajándékozod magad azzal, amit igazán megérdemelsz.
Rendelje meg még ma!
Király: Magasság 10,0 cm; Alap Ø 4,0 cm
Vezér: Magasság 8,0 cm; Alap Ø 4,0 cm
Futó: Magasság 7,0 cm; Alap Ø 3,5 cm
Huszár: Magasság 7,0 cm; Alap Ø 3,5 cm
Bástya: Magasság 5,0 cm; Alap Ø 3,5 cm
Gyalog: Magasság 4,5 cm; Alap Ø 2,5 cm
Kiegészítő paraméterek
| Kategória: | Luxus sakkfigurák |
|---|---|
| Jótállás: | 2 év |
| Súly: | 1.9 kg |
| Anyag: | fa |
| A király magassága: | 7-10 cm |
| A király alapámérője: | 3,5+ cm |
| Extra vezér: | igen |
| Súlyozott bábuk: | igen |
| Felhasználás: | standard/otthoni felhasználásra, dekoratív/luxus készlet |
| Színkombináció: | fehér+fekete |
| Sakkfigurák anyaga: | fenyőfa, ébenfa |
| A király magassága: | 10 cm |
| A vezér magassága: | 8 cm |
| A futó magassága: | 7 cm |
| A huszár magassága: | 7 cm |
| A bástya magassága: | 5 cm |
| A gyalog magassága: | 4,5 cm |
| Osztál: | Exclusive |
| A tétel elfogyott… | |
Termékértékelés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
Beszélgetés
Legyen az első, aki véleményt ír ehhez a tételhez!
| Gyártó : | Sunrise Chess & Games |
|---|---|
| Cím : | Szarugi 61 21-002 Marysin, Poland https://thechesssets.com/ |
| E-mail : | info@crafts.pl |


